ISTRA NIJE DALA HAJDUKU: U Puli odlični domaćini mogli i do tri boda

Istra je u Puli dočekala Hajduk u utakmici 26. kola Prve HNL.

Domaćini su dobro krenuli i nisu pokazali da će biti u podređenom položaju favoriziranom Hajduka.

Ravnopravna igra do 30. minute kada bježi neopreznoj obrani Kalinić i zabija za 0:1. Bio je brži i jači od Galilee i sjajno je pogodio loptu koja se u gol odbila od vratnice.

U nastavku domaćini bolji, u stalnim napadima, ali bez prave prilike. Hajduk nevidljiv, neopasan.

Bolja igra Istre je u drugom poluvremenu urodila plodom u 54. minuti. Za 1:1 postigao je Beljo nakon velike pogreške Katića.

Dvije minute zabija za Hajduk Stipe Biuk, nakon što mu je dodao Kalinić koji je zahvatio rukom po licu Perkovića.

Išla je duga provjera VAR-a i ništa od gola, Pejin je dao žuti Kaliniću.

Istra i dalje dobra. U 77. Perković je ubacio, ali Bande nije uspio jer je brži bio Mlakar, koji izbacuje u korner.

Igralo se pet minuta nadoknade, ali Hajduk nije uspio.