ODLIČNA IGRA ŠIBENIKA: Špeljak i Arai ispratili Slaven Belupo s 3:1

Šibenik i Slaven Belupo na stadionu Šubićevac igrali su važnu utakmicu 31. kola SuperSport HNL-a. Šibenik u borbi za opstanak, a gosti za Europu.

Šibenik bolja momčad u prvom dijelu. Nakon dvije stative, u 18. Dolček, a u 25. Špeljak.

Bolja igra Šibenika donosi 1:0 u 41. minuti. Strijelac je Karlo Špeljak. Mina je ubacio, gosti nisu uspjeli izbaciti loptu, ona dolazi do Špeljaka koji zabija svoj prvi zgoditak u HNL-u.

U 45. minuti na sceni je opet Špeljak. Šibenik je brzo izveo aut, lopta dolazi do Špeljaka negdje na 16 metara, puca snažno i zabija za 2:0.

U drugom dijelu Šibenik ne posustaje. U boljoj igri u 58. minuti Arai iz slobodnjaka pogađa gredu.

Ali Arai zabija u 66. Špeljak je nesebično dodao Araiju, a on krasno pogodio za povećanje vodstva domaćih na 3:0.

Ušli su Manaj i Perošević kod Slavena. Izašli Krstanović i Crnac. I Manaj u 73. zabija za 3:1.Primio je jednu loptu, zaobišao golmana Rogića i gurnuo loptu u praznu mrežu.