NAKON LOŠE IGRE U DOHI: Kramarić i Modrić spasili slab dojam protiv Bugarske

U Dohi je reprezentacija Hrvatske igrala drugu prijateljsku utakmicu s Bugarskom, nakon remija 1:1 protiv Slovenije čime je osigurano mjesto u drugoj jakosnoj skupini ždrijeba za Svjetsko prvenstvo.

Nakon limunade u prvom poluvremenu i nekih loših poteza hrvatske reprezentacije posebno u obrani, Ćaleta-Car je zbog gaženja rivala dobio drugi žuti u 63. minuti.

Vidjeli su to Bugari kao svoju priliku i s igračem više poveli u 69. minuti.

Opet je zakazala obrana Hrvatske, a Despodov je izašao sam pred Ivušića koji je izašao, ali nije uspio obraniti.

Despodov je dobio drugi žuti zbog skidanja majice kod proslave zgoditka i sada su snage na terenu bile 10 prema 10.

Ulazi u igru Modrić, a sudac sudi kazneni za Hrvatsku, Modrić pogađa za 1:1. Bila je to 76. minuta.

Ušao je i Kramarić, pa je i on brzo zabio za Hrvatsku i 2:1. Bila je to 80. minuta.

Bugari su imali do kraja prilike za izjednačenje, ali nisu uspjeli.