MIROLJUBIVO U ULICI PJESNIKA: Lokomotiva i Istra odigrali 1:1

U zadnjem susretu prvog kola SuperSport HNL-a u Kranjčevićevoj u Zagrebu su igrali Lokomotiva i Istra 1961.

Već u 14. minuti gosti su iznenadili domaćina i poveli 1:0, nakon velike pogreške Kalaice koji je pokušao vratiti loptu svom vrataru, ali učinio je to loše, pa je Erceg stigao prvi do nje, zaobišao golmana i zabio.

Lokomotiva se potom trgnula i nastojala izjednačiti što joj je uspjelo u 70. minuti. Nakon dobrog napada i gužve pred golom Majkića glavom je lijepo pogodio Vladan Bubanja nakon kornera.

Stojković je sjajno pucao u 83. i 86. minuti, ali Majkić je sjajno obranio.

LOKOMOTIVA: Čavlina – Vranjković, Mersinaj, Kalaica, Milićević – Bubanja, Marić – Šotiček, Mudražija, Goričan – Tuci.

ISTRA 1961: Majkić – Hujber, Majstorović, Ćalušić, Valinčić – Mlinar, Petrusenko, Nebyla – Lisica, Erceg, Amatkarijo.