HAJDUK SE SPASIO: Nakon briljantnih golova Krstanovića za Slaven – 2:2 u 96. minuti

Zaostalu utakmicu 21. kola Prve HNL igrali su na Poljudi Hajduk i Slaven Belupo.

Gosti su mogli povesti u 19. minuti. Prce je s peterca promašio cijelu loptu, a bio je sam. Kazna je stigla tri minute kasnije. Nayir je zabio nakon ubačaja Livaje na sedam metara za 1:0.

U 41. minuti ružna scena i isključenje domaćeg igrača Mujakića koji je nakon naguravanja i unošenja u lice pljusnuo po licu Lulića. Išla je provjera VAR-a, i crveni karton za Mujakića.

U nastavak je Hajduk ušao s igraćem manje i Slaven to koristi. Sjajni Krstanović pogađa u 65. za 1:1. Goda je ubacio i Krstanović je iz prvog dodira s pet metara prevario domaću obranu.

Četiri minute kasnije Krstanović opet na sceni.  Dodaje mu Glavčić a Krstanović s više od 20 metara fantastičnim zgoditku dovodi Slaven u vodstvo. Kalinić niuje mogao ništa a Krstanović i s 38 godina pokazuje koliko je vrsni strijelac.

Ali u zadnjoj minuti nadoknade Nayir zabija za 2:2.