GORICI SAMO BOD: Ni s igračem više nisu pobijedili Slaven Belupo

U Velkoj Gorici su igrali domaća Gorica i Slaven Belupo utakmicu koja je odgođena zbog jučerašnje velike magle.

Slaven je bolje ušao u susret i u 9. minuti gosti su poveli 0:1. Najprije je odlično pucao Crnac, vratar Banić izbio u korner, a iz kornera odlično je ubacio Talys, a glavom pogađa Matko Zirdum.

Zaredali su žuti kartoni a u 21. minuti ponovno žuti karton, ovoga puta drugi za Kocijana koji izlazi iz igre. Slaven nastavlja s igrađem manje.

Od tada GHorica ubacuje u brzinu više. U 26. s 30 metara pokušava Steenvoorden. U 31. snažno sa 16 metara puca Kapulica, ali brani Čović.

I onda u sudačkoj nadoknadi Gorica je izjednačila. Ubačaj glavom je spustio Francois, a u loptu je potom u mrežu pospremio Nikola Vujnović.

U drugom poluvremenu Gorica pokušava do pobjede. Promjene u Gorici. U 59. minuti Caio Cruz i Deni Jurić zamijenili su Kapulicu i Mitrovića. U 63. donro puca Prokop, ali u blok. Igra se pred golom Slavena, ali jalovo. Slaven pokušava na kontre. Jovičić pokušava iz daljine u 82. minuti preko gola.