DINAMO KAO TORNADO: Zabio Istri 4 gola i opet Hajduku bježi 8 bodova!

U 28. kolu HNL-a Dinamo je gostovao u Puli i protv Istre 1961 trebala mu je pobjeda, jer bi mu se inače Hajduk približio na pet bodova.

Nakon početnog opreza i ispitivanja, Dinamo je krenuo silovitije, imao dvije, tri prilike, a prva prava u 14. minuti.

Hajrović je dobro prodro, dodao je do Gavranovića, ali je Istru u zadnji tren spasio Prce.

U 20. minuti Istra načinje mrežu Dinama, ali Roce je u zaleđu, a onda u 23. Dinamo pogađa za 0-1.

Gavranović je iskoristio nepažnju u obrani Istre, dobro je proigrao usamljenog Soudanija koji zabija svoj 13. gol u sezoni.

U 48. minuti Dinamo povećava iz jedanaestarca na 0-2. Pogađa Olmo, kojeg je prije toga srušio Matas.

Olmo igra sjajno, a u 60. minuti mijenja ga Ćorić, koji tako dobiva novu minutažu.

Igrala se 68. minuta kada je Istra imala najbolju priliku na utakmici, ali je Roce promašio cijela vrata.

U 85. minuti su u sjajnoj akciji Gavranović i Soudani, a Fiolić zabija za 0-3.

Pet minuta kasnije za 0-4 zabija Gavranović.