DINAMO BOLJI U KOPRIVNICI: Rutinski do tri boda protiv Slaven Belupa

U Koprivnici je Slaven Belupo igrao s Dinamom utakmicu 28. kola HNL-a. Važna utakmica za Dinamo da zadrži čelo tablice.

Dinamo je bolje ušao u utakmicu i nakon lijepe akcije u 9. minuti lopta je u mreži. Oršić je bio u kontri, dao u sredinu Petkovića koji nakon krasnog duplog pasa s Andrićem od stative zabija u bliži kut za vodstvo Dinama. No, VAR je nakon gotovo četiri minute zaključio da je Oršić u začetku akcije bio u zaleđu.

U 20. minuti Šutalo daje sjajnu loptu za Oršića koji bježi obrani i zabija za 0:1. Sudac je označio zaleđe, ali je nakon intervencije VAR-a gol ipak priznat.

U 36. minuti sjajan dribling Petkovića, ubacuje za Andrća koji se ne snalazi i vratar kupi loptu u dobroj prilici.

U drugom poluvremenu Dinamo kontrolira utakmicu. U 55. Slaven Belupo upućuje prvi ozbiljniji udarac prema golu Livakovića, Pucao je Zapata, ali ometen od Šutala, visoko preko gola.

U 61. ulaze Ademi i Tolić umjesto Andrića i Gojaka.

Dinamo i dalje drži vodstvo. Domaćini bezopasni. U 84. Mlinarić mijenja Kvržića, a Bogojević ulazi umjesto Marine.

U 87. Petković lijepo prima loptu na prsa u kaznenom prostoru i u padu puca, ali ravno u vratara Sušaka.

Igraju se tri minute nadoknade. Izašli su Oršić i Petković, a ušli Jurić i Baturina.