TKO S KIM U OSMINI FINALA KUPA: Evo kome će u goste Dinamo, Hajduk, Rijeka…

pehar, rabuzinovo sunce, kup

U šesnaestini finala Hrvatskog nogometnog kupa ovog su tjedna prolaz dalje izborili Dinamo, Hajduk i ostali prvoligaši, a već su poznati i parovi osmine finala.

Podsjetimo, Dinamo je iz kaznenog udarca teškom mukom desetak minuta prije kraja pobijedio 1:0 u gostima kod četvrtoiligaša Sloge Mravince, na Glavicama u predgrađu Splita.

Hajduk je pak slavio u Zagrebu 2:0 protiv Vrapča, četvrtoligaša, koje je pružilo sjajan otpor i držalo prvo poluvrijeme 0:0.

U osmini finala igra se također jedna utakmica, a klubovi s lošijim koeficijentom su domaćini.

Termin je 31. listopada.

Pobjednici ovih susreta plasirat će se u četvrtfinale koje će se također igrati na jednu utakmicu i za koje će parovi biti određeni ždrijebom. Četvrtfinala će se igrati 5. prosinca.