RIJEKA S POBJEDOM IZ BEČA: Na krilima Gavranovića bolja od Austrije 3:1

gavranović

Rijeka je u trećem kolu Europske lige igrala u Beču protiv Austrije i ostvarila sjajnu pobjedu.

Od samog početka Rijeka je bolja momčad i u 21. minuti Rijeka vodi! Maleš prebacuje na desnu strano do Acostyja koji gura u sredinu gdje Bradarić odlično proigrava Gavranovića koji pogađa suprotne rašlje za vodstvo!

Austrija preko Kleina ima priliku u 25. minuti, kada on puca iz voleja, ali ravno u Slugu.

Već u 31 minuti je 2:0 za Rijeku. Briljantni Acosty riješio se domaćeg stopera na crti šesnaesterca i spustio loptu Gavranoviću koji rutinski pogađa suprotni kut.

Rijeka se dobro držala cijelo drugo poluvrijeme, ali više to nije bila momčad iz prvog poluvremena.

I u 90. minuti domaćini preko Friesenbichlera glavom smanjuju na 2:1. Igraju se za Rijeku opasne 4 minute sudačke nadoknade.

I kada Austrija ide na izjednačenje iz kontre Kvržić postiže gol za 3:1.