PORTUGAL U ČETVRTFINALU: Tri gola Ramosa za pobjedu nad Švicarskom 6:1

Poznat je i osmi sudionik šetvrtine finala SP-a u nogometu u Katru – to je Portugal koji je visoko porazio Švicarsku.

Goncalo Ramos dovodi bolji Portugal u vodstvo već u 17. minuti! Do Ramosa je dao Joao Felix, a Ramos puca iz okreta i pogađa bliže rašlje!

Portugal u 33. minuti vodi 2:0 golom Pepea! Fernandes je izveo udarac iz kuta, a Pepe glavom zakucava loptu u mrežu!

U drugom poluvremenu zgoditak za Portugal u 51. minuti postiže Goncalo Ramos i svojim drugim golom odvodi Portugal na 3:0!

U 55. minuti je već 4:0 za Portugal. Felix daje za Otavija, sve prati Guerreiro, koji je odlično zabio!

Švicarci smanjuju u u 58. Shaqiri je ubacio iz korneran do Akanjija na drugoj vratnici, a on trese mrežu!

Portugalci ne staju i u 67. minuti Ramos zabija svoj treći gol za 5:1.

Konačno s klupe ulazi i veliki Ronaldo burno pozdravljen od publike. Izlazi trostruki strijelac Ramos. Minuta je 73.

U 87. Rafael Leao je u igri umjesto Brune Fernandesa. Leao u sudačkoj nadoknadi zabija za 6:1.