PORAZ NA KRAJU SEZONE: Naši razočarali protiv Tunižana – 1:2

Nakon što su naši nogometaši pobijedili Wales u Osijeku u trećem kolu kvalifikacija za Euro 2020., igrali su u Varaždinu prijateljsku utakmicu s Tunisom.

Kombinirana reprezentacija u gradu Zlatka Dalića nije baš dobro počela. U 16. minuti Tunis vodi 0:1! Tunižani su izveli sjajnu kontru, Wahbi Khazri je pobjegao Lovrenu, proigrao Msakinija koji je asistirao Badriju, a on pogađa za vodstvo gostiju.

unis je potom bio bolja momčad i imao do kraja poluvremena i prilike da poveća vodstvo.

U nastavku, u 47. minuti izjednačenje 1:1. Strijelac je bio Bruno Petković, koji je fintom nadmudrio svog čuvara i u padu nekako uspio prevariti Hassena i poslati loptu u gol.

I opet se Tunis ne da. Igraju dobro i nekoliko puta Sluga spašava.

I onda hladan tuš u 70. minuti i 1:2 za Tunis. Poveli su iz penala, jer je Domagoj Vida igrao rukom u kaznenom prostoru, a Naim Sliti svladao je Slugu.

Dalić šalje u igru i Perišića i Modrića, ali Hrvatska ne može do izjednačenja.

U Varaždinu je počeo i pravi pljusak, nebo se otvorilo, zaplakalo nad porazom naše reprezentacije.