OSIJEK PAO U KOPRIVNICI: Golčina Mioča za pobjedu Slaven Belupa

Slaven Belupo i Osijek u Koprivnici su igrali susret 10. kola SuperSport HNL-a.

Cijelo prvo poluvrijeme Osijeka se nije niti vidjelo na terenu dok su domaćini imali nekoliko prilika. Ali je Malenica bio sjajan na vratima Osijeka.

Na kraju u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena je načeta mreža Osijeka. Bosec je centrirao, Mioč je pokušao doći do lopte, ali je Guedes  skrenuo loptu u vlastiti gol. Ali, nakon VAR-a gol je poništen. U začetku akcije Agbekpornu je igrao rukom.

Slaven je nastavio s dobrom igrom u nastavku i u 54. minuti poveo pravom golčinom Mioča. Štrkalj je primio loptu i ostavio za Mioča koji se sjurio, prošao dva igrača i zakucao loptu pod gredu za 1:0.

U 59. prilika za Osijek. Lovrić je dobio loptu u šesnaestercu, riješio se Borasa i pucao u suprotni kut, ali Štefulj izbija na crti i spašava gol.

U 72. fantastična obrana Malenice. Iz rašlji je izvadio odličan slobodan udarac Hoxhe.

U 83. opet spašava Malenica. Sjajan brzi dupli pas Ortiza i Hoxhe, na kraju Hoxsha odlično puca, ali opet Malenica brani.

SLAVEN BELUPO: Sušak – Bosec, Boras, Božić, Štefulj – Lepinjica, Liber, Agbekpornu, Mioč – Hoxha, Štrkalj

OSIJEK: Malenica – Guedes, Manev, Duarte, Drambajev – Garmaš, Brlek – Bukvić, Caktaš, Fiolić – Mierez