OSIJEK NADVISIO ŠIBENIK: Čista pobjeda od 3:0 na Šubićevcu

U posljednjem susretu 28. kola Prve hrvatske lige Šibenik je na domaćem terenu dočekao Osijek.

Od samog početka Osijek je bio bolja momčad i nizali su gosti prilike. Na odmor se ipak otišlo bez golova, ali je u drugom dijelu Osijek slomio domaćina.

U 55. minuti lijepa akcija Osijeka. Leovac je vratio jednu povratnu loptu a dočekao ju je u svom stilu Lovrić i iz voleja zabio svoj prvijenac za Osijek otkako je došao iz Gorice.

Osijek je svoj drugi zgoditak postigao u 70. minuti. Lovrić je ubacio iz kornera, lopta je prešla mnogo nogu te pogađa Marina koji postiže autogol i 2:0 za goste.

Treći je zgoditak postigao Toplagić koji je prije koju minutu ušao u igru. Bilo je to 3:0 u 79. minuti na ubačaj Grgića.

Dvije minute kasnije Topčagić zabija i drugi gol, ali nakon provjere VAR.a on nije priznat zbog zaleđa.