OSIJEK IZLETIO IZ KUPA: Kod kuće izgubio od Rijeke s novim trenerom Tomićem

U Osijeku su igrali domaćin i Rijeka četvrtfinalnu utakmicu Hrvatskog kupa, a Rijeka je stigla s novim trenerom Goranom Tomićem.

U dobroj utakmici poveli su gosti u 7. minuti. Lopta je stigla do Murića koji je opalio sa 16 metara u suprotni gornji kut Ivušića

Sedam minuta kasnije Osijek izjednačuje. Nakon ubačaja Mile Škorić skaće najviše i zabija za 1:1

U 34, kazneni udarac za Osijek. Kleinheisler je raspalio s 18 metara i pogodio Vukčevića u ruku. Zebec je pokazao na bijelu točku, ali Nevistić brani penal Mierezu.

A onda još jedan penal, sada za Rijeku. Murić je ubacio, Jurčevića lopta pogađa u ruku i Zebec traži VAR.

Dosuđuje kazneni udarac, a Murić smireno plasira za 2:1

OSIJEK: Ivušić – Miloš, Škorić, Lončar, Jurčević – Žaper, Jugović – Erceg, Kleingeisler, Bohar – Mierez

Klupa: Ježina, Silva, Guti, Lopa, Vuković, Pilj, Gyurcso, Santini, Bočkaj

Rijeka: Nevistić – Tomečak, Galović, Capan, Vukčević – Lončer, Čerin – Murić, Andrijašević, Menalo – Drmić

Klupa: Prskalo, Escoval, Štefulj, Galešić, Braut, Pavičić, Mudražija, Yateke, Kulenović

Sudac: Mario Zebec