HAJDUKA LJUBI SREĆA: Awaziem ugurao sjajnom Varaždinu u 99. minuti za 2:1

Na Poljudu su utakmicu 12. kola Super Sport HNL-a igrali Hajduk i Varaždin.

Hajduk je bio bolja momčad i okrunio je to sjajnim pogotkom u 33. minuti Sahiti. Livaja je ubacio s desne strane, a s 11 metara Sahiti predivnim škarucama zabija za 1:0.

U drugom poluvremenu Hajduk je nestao. A Varaždin je sve bolji i nakon nekoliko prilika na sceni je Brodić koji pogađa za 1:1. Igrala se 73. minuta kada je Posavec ubacio, a Brodić glavom sam samcat zabija pokraj Kalinića.

Hajduk je toliko pao da je i posjed u korist Varaždina. U 81. Sentić koji je zamijenio ozlijeđenog Kalinića spašava Hajduk. Vadi iz rašlji sjajan udarac Puclina.

Osam je minuta sudačke nadoknade. Hajduk se malo budi i pokušava doći do pobjede, ali Varaždin ne dopušta. I onda srećkovići u devetoj minuti nadoknade pobjeđuju – pogađa Awaziem za 2:1.