HAJDUK SLAVIO: Bilo je 5:1 protiv Slaven Belupa, ali tek s igračem više

Hajduk je u utakmici osmog kola SuperSport HNL-a na Poljudu igrao protiv Slaven Belupa.

Hajduk je bio bolja momčad u prvom poluvremenu s više prilika, ali u jednoj kontri u 44. minuti sjajno Krstanović daje do Hoxshe koji bježi obrani i zabija u kut Sentića. VAR je pregledavao, ali zaleđa nije bilo.

Hajduk je izjednačio već u 51. Mlakar je pogodio nakon što je Melnjak ubacio jednu oštru prizemnu loptu na prvu vratnicu.

Potom je Hoxsha u 56, napravio nepotreban prekršaj na Sahitiji, dobio drugi žuti i isključenje. Hajduk ima igrača više i u 60. Čolina zabija za vodstvo 2:1.

U 77. je 3:1. Zabija Atanasov iz slobodnjaka, a loptu je skrenuo Hlevnjak i prevario svog vratara. Ne može Slaven sa čovjekom manje. Dokaz još jednom. Livaja daje Kaliniću koji zabija za 4:1 u 81. minuti.

I kada su svi očekivali kraj Kalinić ui sudačkoj nadoknadi pogađa za velikih 5:1.

HAJDUK: Sentić – Lovrencsics, Elez, Awaziem, Melnjak – Fossati, Krovinović – Sahiti, Livaja, Biuk – Mlakar

SLAVEN BELUPO :Marković – Tepšić, Bašić, Hlevnjak – Bosec, Jambor, marina, Martinaga – Crnac, Kocijan – Hoxha