DRAMA U VARAŽDINU: Osijek gubio 2:0, ali na kraju otišao s tri boda

U Varaždinu su igrali domaći Varaždin i Osijek u 23. kolu 1. HNL.

Varaždij je krenuo dobro i poveo već u 16. minuti, a zabio je Peco. Odlično je ubacio Čelića s desne strane, a Peco je ostao sam i glavom pogodio za vodstvo.

Pet minuta kasnije Varždin vodi 2:0. Herrera je strijelac za domaće. na dodavanje Pece. Osijek pojačava, ali to koriste domaćini. U 35. minuti bježi Peco, puca glavom, ali s gol linije spašava Lomčar.

U drugom poluvremenu kod Osijeka je izašao Igor Silva, ušao je Mario Jurčević. Izašao je i Laszlo Kleinheisler, a ušao je Ivan Santini. Za Santinija je ovo debi za Osijek.

Osijek ide u našad i to se isšlatilo u 51. minuti. Jedanaesterac za Osijek. Izborio ga je Santini, a srušio ga je Grgec. Za 2:1 pogodio je Mierez. Tri minute kasnije Bočkaj je tukao iz daljine i pogodio gredu, a Bohar je potom glavom pucao pored gola.

I u 70 minuti 2:2. Zabija Santini, koji je pogodio glavom poslije ubačaja Jurčevića. Osijek ihra bolje i stalno napada.

U 79. potpuni preokret. Osijek vodi 2:3. Škorić je ubacio u šesneasterac, a Mierez glavom majstorski pogodio za preokret! Fenomenalna utakmica!