DINAMO I DALJE PLOVI: U Koprivnici bolji od Slaven Belupa

budimir

Dinamo je gostovao u Koprivnici protiv Slavena Belupo, a trener Zagrepčana opet je izveo kombinirani sastav. No, i kombinirani Dinamo nadvisio je domaćina s 2:0.

Bjelica je naime dao priliku igračima koji nisu igrali u Slovačkoj protiv Spartaka. U početnom sastavu bilo je čak osam novih igrača. Igrali su Šitum i Moro koji su dugo bili izvan terena zbog ozljeda.

U prvom poluvremenu gotovo da nemamo o čemu pisati jer je to bila prava limunada od gola do gola bez izrazitih prilika.

U nastavku u 54. minuti dobra prilika za Belupo, a pucao je Gordana pokraj gola.

dinamo, belupo

Potom u Dinamu ulaze Olmo i Oršić umjesto Petkovića i Šituma. Dinamo je krenuo odlučnije, i to je dalo rezultat u 70. minuti. Zagrepčani su poveli zgoditkom Budimira, koji je vrlo lijepo reagirao glavom.

Dinamo u dobru priliku dolazi u 80. minuti kada Olmo pogađa vratnicu. A potom u 88. pogađa i Kadzior za 2:0 za Dinamo. U sudačkoj nadoknadi Olmo opet pogađa vratnicu.

Slaven: Marković – Međimorec, Gordana, Bongongui, Delić, Bačelić-Grgić, Šarlija, Puclin, Musa, Mendy, Bogojević

Dinamo: Zagorac – Moharrami, Theophile, Perić, Musa – Ademi, Moro, Šitum, Kadzior – Budimir, Petković.