DINAMO BOLJI OD VARAŽDINA: Nova tri boda za uvjerljivo vodstvo na tablici

Dinamo i Varaždin igrali su na Maksimiru utakmicu 31. kola SuperSport HNL-a.

Dinamo je bio nadmoćniji od početka. U 9. minuti sjajna obrana Zelenike. Moharrami je ubacio u peterac, Drmić je pucao, ali Zelenika brani njegov udarac glavom.

Nova prilika za Dinamo u 32. minuti. Mišić je presjekao loptu i dao na stranu Drmiću koji mu je sjajno vratio, ali je Mišić promašio gol sa deset metara.

I onda u 41. Dinamo vodi 1:0. Ivanušec je lijepo podvalio Perkoviću koji puca, Ba odbija do Špikića koji s desne strane zakucava loptu za 1:0.

U nastavku, u 53. Ivanušec je pogodio stativu! Baturina mu je ostavio loptu, on gađa suprotni kut, ali pogađa stativu.

Bolja igra Dinama urodila je i drugim zgoditkom. Sjajna akcija u 79. minuti. Topić je dao Baturini, on vidi Ivanušeca, koji s 15-ak metara pogađa suprotni kut za 2:0.

U 85. Domjanić je bio u šansi, ali Livaković je obranio i lopta se onda od stative odbila u polje.

U sudačkoj nadoknadi prilika za Dinamo, Moharrami je ubacio na drugu stativu, ali Menalo je glavom pucao pokraj gola.