DINAMO BOLJI OD GORICE: Tri zgoditka Gavranovića za pobjedu

U Velikoj Gorici su igrali domaća Gorica i Dinamo GORICA i Dinamo utakmicu 35. kola 1. HNL.

Dinamo je rano poveo, već u 3. minuti. Gavranović. se ubacio  između dva braniča Gorice, Tolić mu je odličnu dodao, a on rutinski zabio.

U 36. minuti opet Gavranović za 0:2. Lijepo mu je dao Kastrati, a on je prelijepo opalio s 20-ak metara i postigao sjajan zgoditak.

Gorica je nešto pokušavala, imala i prilike, ali Dinamo je do kraja bio opasniji.

U 86. Franjić je povukao Matara za ruku i sudac je pokazao na kazneni udarac. Loptu je uzep Lovrić, ali je Zagorac njegov udarac obranio.

U 90. minuti Majer prebacuje vratara Gorice, ali Jovičić vadi lopti s golne crte.

I u sudačkoj nadoknadi sjajno dodavanje, kao u malom nogometu između Petkovića i Gavranovića, a Gavranović postiže svoj treći zgoditak.

Gorica: Banić – Doka, Steenvoorden, Jovičić, Krizmanić –  Ngouali, Babec – Hamad (Lovrić 46′), Dvorenković, Špikić – Mudrinski

Dinamo: Zagorac – Stojanović, Lauritsen, Perić, Franjić – Mišić – Kastrati, Ademi (Majer 46′), Tolić, Oršić – Gavranović