BLAMAŽA U GRADSKOM VRTU: Katastrofalni Osijek izgubio od Kizilžara i ispao

Osijek je na Gradskom vrtu protiv kazahstanskog Kizilžara igrao uzvratnu utakmicu drugog kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu i branio prednost 2:1, koju je stekao na gostujućem terenu u prvom susretu.

U prvom je poluvremenu Osijek bio bolja momčad, ali nisu mogli do gola. a onda u 62. minuti gosti su poveli 1:0.

Strijelac je Ivaniadze. Stigla je lopta do njega nakon ubačaja s desne strane, lijepo si je otvorio prostor za udarac i od stative pogodio za vodstvo Kazahstanaca.

I kad je puiblika očekivala kako će Osijek nešto učinitoi uslijedio je u 71. minuti hladan tuš i 2:0 za Kazahstance.

Strijelac je Moussa Kone. Bušman je ubacio s lijeve strane, a Kone se naklonio i glavom pogodio. Kizilžar je u trećem pretkolu.

Valja reći kako se Kazahstanci bore da ne ispadnu iz lige, te da su 30 sati putovali do Osijeka.