GORICA USPJEŠNO: Hajduk imao 45 minuta igrača više, ali završilo je 1:1

gorica, hajduk

Još tri dana prije utakmice između Gorice i Hajduka domaćini su rasprodali sve ulaznice za utakmicu 13. kola Prve HNL.

Već u 14. minuti Goričani su poveli 1:0. Atiemwen je presjekao loptu na sredini terena i projurio pokraj obrane Hajduka i lijepo zabio za vodstvo.

Gorica i dalje bolja. U 26. zabijaju za 2:0, ali sudac poništava zbog zaleđa Zwolinskog.

Hajduko koji ima više loptu raća se u 32. minuti. Bradarić je nabacio, a Jairo još ljepše zabio glavom.

I onda pred sam kraj poluvremena ide oštro kapetan domaćih Čagalj i sudac mu pokazje crveni karton. Nespretno je kopačkom pogodio Bradarića.

Hajduk dominantan u drugom dijelu sa čovjekom više. U 61. minuti Jradi je sjajno pucao iz slobodnjaka, a Kahlina je fenomenalno skrenuo loptu u korner.

Gorica se uspješno brani i nešto pokušava kontrama. U 72. Jradi opet ima slobodan udarac, prilika za Hajduk, ali lopta ide iznad gola. Hajduk sve čini ne bi li došao do pobjede. Ali, Gorica se obranila i došla do još jednog uspjeha.