DINAMU JOŠ JEDNA POBJEDA: Inter ga nije pobijedio već 38 utakmica!

Dinamo je u utakmici 35. kola Prve HNL pobijedio Inter u Zaprešiću od kojeg nije izgubio u posljednjih 37 utakmica.

Dinamo je poveo u 5. minuti a zabio je Kadzior, nakon što sudac nije sudio jedanesterac već je pustio prednost.

U 17. minuti je već 0:2. Strijelac je opet raspoloženi Kadzior, koji s nekih 13 metara gađa desni kut.

No, Inter se budi i smanjuje na 1:2 u 35. minuti kada pogađa Ajayi. Bio je to prelijepi zgoditak s nekih dvadesetak metara.

I tri minute potom 2:2. Uspavani Dinamo i zasluženo izjednačenje Intera, a zgoditak postiže Tsonev, koji je loptom prebacio Zagorca.

U 61. minuti kazneni udarac za Dinamo. Pogađa Komnen Andrić svom bivšem klubu za 2:3, a taj rezultat ostaje do kraja susreta.