DINAMO DOBIO VARAŽDIN: Dugo će se pričati o sjajnoj gesti Matije Kolarića

Dinamo je opet teško odigrao s Varaždinom u 13. kolu SuperSport HNL-a i pobijedio 3:1 iako je na poluvremenu gubio 1:0.

Varsaždin je poveoi u 9. minuti golom Frana Brodića, a u 32. ostali su s desetoricom nakon što je Herrera dobio drugi žuti karton.

Na kraju je Dinamo Dinamo došao do preokreta zahvaljujući Petkoviću koji je ušao s klupe, u 70. zabio za 1:1, a u 82. asistirao Baturini za 2:1. U nadoknadi je Petković iz penala povisio na 3:1.

U nastavku se zbilo nešto o čemu će se dugo pričati. Matija Kolarić je u 57. minuti pao u duelu s Livakovićem, a sudac Patrik Kolarić je dosudio penal.

Javio se Matija Kolarić i rekao da Livaković nije napravio penal. Dobio je čestitke od svih igrača Dinama. ali i od suca.

VAR bi vjerojatno vidio da penala nije bilo, ali Kolariućev postupak je doista sjajan.