TEŽAK PORAZ CEDEVITE: Trener Mršić – Panathinaikos nam je očitao lekciju kako treba igrati

veljko mršić
Košarkašima Cedevite težak poraz nanio je atenski Panathinaikos. Hrvatski prvak izgubio je u 6. kolu skupine E TOP-a 16 Eurolige pred domaćom publikom 78:60.
Gosti su svu svoju snagu pokazali od samog starta utakmice te već do poluvremena napravili osjetnu razliku od 17 poena.
Susret je nastavio ići u istom smjeru, a prednost grčke momčadi samo je rasla čak do plus 30. To je bila prevelika razlika da bi Zagrepčani u posljednjoj četvrtini mogli napraviti preokret.

„Očitali su nam lekciju kako se treba igrati osim prvih šest-sedam minuta prve četvrtine. Bili su bolji u svakom duelu, fizički su nas nadigrali, a mi im nismo mogli parirati“, rekao je trener Veljko

Mršić i dodao: „Znali smo da grčke momčadi igraju dosta čvrsto i da moramo dignuti ritam igre na viši nivo ukoliko želimo s njima igrati,ali to nismo uspjeli.