DINAMO BEZ PREMCA: U Puli stradala i Istra 0:4

Dinamo je gostovao kod Istre 1961 u sklopu 29. kola HT Prve lige i još jednom pobjedom pokazao tko će biti prvak.

Zagrepčani su bili bolja momčad od prve minute i u 21 su slomili otpor Istre.

Za 0:1 bio je strijelac kapetan Arijan Ademi. Gavranović je uposlio Oršića na lijevoj strani, a on je ušao u 16 metara i dodao Ademiju koji pogađa.

Dinamo i dalje niže prilike, ali na 0:2 diže tek u 44. minuti. Oršić je projurio po lijevoj strani, a potom zabio pokraj Čondrića koji je do tada sjajno branio.

U 50. najbolja prilika za Istru na utakmici i prvi udarac. Ramon Mierez je pucao iz slobodnjaka s dvadesetak metara, ali je lopta otišla preko gola.

I onda 0:3. Sjajni Olmo pogađa u 65. minuti prelijepim udarcem iz dajine. Nitko ga nije čuvao a niti očekivao da će pucati.

U 73. sjajan prodor po desnoj strani Stojanovića, na mjestu u sredini je opet Olmo i to je 0:4.