Hajduk je u četvrtak navečer silno razočarao svoje navijače jer je šokantno izbačen u 1. pretkolu Europske lige, nakon što je prokockao 2:0 prednost koju je stekao na Malti u prvoj utakmici.

Valjda nitko živ od navijača Hajduka nije mogao očekivati da će Gzira, koja je je u uzvratu gubila 1:0 na poluvremenu, u posljednjih 40-ak minuta susreta zabila tri gola i ostvariti najveći rezultat u klupskoj povijesti.

I mora se reći kako je Hajduk na svom terenu doživio još jednu veliku sramotu i to međunarodnu.

A poslije posljednjeg sučevog zvižduka na Poljudu opći kaos. Na teren su pojurili navijači sa sjevera želeći doći do igrača, ali su ih spriječili specijalci.

Neki su navijači došli do ograde VIP-a gdje je bilo naguravanja i vrijeđanja.

I tu je osiguranje moralo sprečavati još veće incidente.

Ali, nezadovoljnici čekaju igrače i upravu da izađu sa stadiona.

Navijači su vikali i UEFA mafija, valjda nezadovoljni što je Hajduk dobio za protivnika amatere koji su na Poljudu pokazali kako se valja boriti do zadnje, 96. minute kada su zabili za 1:3.