TUDOR PRED ISTRU: Imaju dobru organizaciju igre, glavu i rep

Utakmicom Intera i Gorice otvara se 28. kolo Prve HNL. Susret sutra počinje u 18.55, a u 21.05 sastaju se Istra i Gorica.

Splitski bijeli teškom mukom svladali su Inter u prošlom kolu dok je Istra izgubila od Rijeke. Tu je utakmicu analizirao trener Hajduka Igor Tudor:

“Rijeka je prvo poluvrijeme vodila 1-0, a dva je puta došla u šesnaesterac. Istra ima dobru organizaciju igre i na kraju su mogli preokrenuti rezultat zadnjih 20 minuta.

Imaju glavu i rep, a Hajduku nikad u Puli nije bilo lako, nama je tako na svim gostovanjima.

Mi smo fokusirani na našu igru i moramo zaboraviti Inter i biti bolji jer još ima devet kola do kraja Lige. Idemo probati sve pobijedit, idemo dalje ljudi moji…Nova je bitka, nova bitka”, zaključio je euforično strateg s Poljuda.

U petak se sastaju Varaždin i Rijeka, te Lokomotiva Dinamo. Kolo će se zaključiti u subotu utakmicom Slaven Belupa i Osijeka.