TEŽAK PORAZ H. DRAGOVOLJCA: Dinamo im napunio mrežu – 8:0!

Dinamo je na domaćem terenu u Maksimiru igrao protiv Hrvatskog Dragovoljca u 11. kolu HNL-a.

Od prve minute Dinamo je nametnuo tempu, imao posjed lopte i strpljivo gradio napade.

Urodilo je u 22. minuti. Pravi euro gol Mišića. Bio je slobodni udarac na oko 22 metra, a Mišić je pogodio lijeve rašlje protivničkog gola. Kod 1:0 veliku priliku je imao Dragovoljac, ali je LIvaković pokazao da je nesavladiv- Na odmor se otišlo s 2:0, a nakon lijepše akcije pogodio je Menalo.

U 51. Ivanušec je šutirao iz voleja s oko 20 metara i lijepo pogodio desni kut protivničkog gola. U 58. zabija Špikić! Izborio se za udarac s oko 20 metara iskosa i lijepo je pogodio suprotni kut za novi gol svoje momčadi. Bilo je to 4:0.

U 65. Menalo za 5:0. Njegov drugi gol na utakmici i četvrti u sezoni.

U 69. zabija Andrić! Lijepo se snašao u petercu, nakon odličnog ubačaja Menala za 6:0.

U 82. zabija Bulat! Centaršutom je tražio Menala, a lopta je na kraju završila u mreži.

I onda kada se činilo da je kraj, pogađa pravom majstorijom Tolić, koji si prebacuje loptu s desne na lijevu nogu i pogađa suprotne rašlje. Velemajstorski. Provjera VAR-a. I 8:0-