SREBRO NA RUČAMA: Mlada gimnastičarka Sara Šulekić okitila se medaljom

Sjajne vijesti iz turskog Mersina. Sara Šulekić juniorska je viceprvakinja Europe na dvovisniskim ručama.

Izvor: Media servis

Prva je to juniorska medalja za Hrvatsku na europskoj smotri, do sada smo imali četiri finala.

“Osvojila sam srebro! Presretna sam! Čak je bilo i suza radosnica. Ma, ne znam uopće što da kažem. Znam samo da sam se koncentrirala isključivo na svoju vježbu i evo, došao je jedan odličan rezultat”, rekla je Šulekić.

Druga hrvatska finalistica u ovom finalu, Nika Kukuljan Frleta (GK Rijeka) zauzela je šesto mjesto sa 10,700.

Sara je danas nastupila u ukupno tri finala. Startala je s preskokom na kojem je zauzela 6. mjesto s ocjenom 13,175, dok je naša Antea Ercegović (GK Marjan) bila sedma sa 13,050.

U svom posljednjem finalu, Sara je završila kao osma na parteru s ocjenom 11,800.

Poslijepodne u seniorskim finalima nastupaju Tijana Korent na preskoku te Christina Zwicker na dvovisinskim ručama i gredi.