SPEKTAKL U GORICI: Rijeka nadigrala domaćine – dva gola Obregona iz penala

U posljednjem susretu 22. kola SuperSport HNL-a igrali su Gorica i Rijeka.

Rijeka je po nemogućem vremenu i terenu uz stalnu kišu bila bolja od prve minute, ali je pravu priliku imala tek u 44. minuti kada je dosuđen kazneni udarac nakon duge VAR provjere. Nakon ubačaja i gužve u 16 metara, Radeljić je pao, ali Strukan je pustio igru dalje. Ipak, VAR soba se uključila. Jurić je napravio prekršaj i sudac je pokazao na kazneni udarac. Ali, Pjaca je pucao vrlo loše preko gola.

U 51. kazneni udarac za Goricu. Mitrović je srušen na liniji 16 metara i kazneni udarac za Goricu. Pucao je Jurić vrlo loše preko gola.

Onda u 65. novi kazneni za Rijeku. VAR soba je pozvala Strukana da pogleda igranje rukom Mateja Leša. Zabio je Obregon za vodstvo Rijeke.

U 74. još jedan penal za Rijeku. Strukan je pokazao na bijelu točku nakon što je srušen Marko Pjaca. Loptu je opet uzeo Obregon i pogodio za 2:0.