SLAVEN IZNENADIO HAJDUKA: Nakon dramatične utakmice na Poljudu 2:2

Hajduk nije uspio na Poljudu pobijediti Slaven Belupo u trećem kolu HNL-a, a utakmica je završila 2:2.

Poveo je Slaven u 38. minuti iz kaznenog udarca. Lopta je Vuškovića pogodila u ruku, sudac Batinić je tražio pomoć VAR-a i uvjerio se da je tako. Zabio je Krstanović koji je ušao s klupe umjesto Boakyea i zabio 101. gol u HNL-u i čak 14. koji je zabio Hajduku.

U 51. minuti sjajnim zgoditkom za 1:1 pogađa Diamantakosa iz okreta s 18 metara neobranjivo.

Onda u 65. Hajduk dolazi jeftino u vodstvu uz nepažnju gostiju. Posavec je isopucao, Gyurcso je došao sam pred vratara Slavena kojeg dribla i zabija za 2:1.

I kada se Hajduk ponadao kako će ipak osvojiti tri boda, na sceni je u 70. minuti Stipe Bačelić-Grgić koji nakon ubačaja iz kornera zabija neobranjivo za 2:2.