SJAJNI DINAMO: Velika večer i tri gola Drmića za petardu Rudešu

U devetom kolu Supersport HNL-a igrali su u Kranjčevićevoj Rudeš i Dinamo, a trener Dinamaizveo je ekipu bez nekoliko prvotimaca.

Dinamo je imao priliku već u trećoj minuti kada je Drmić pucao glavom, ali je Kralj to skinuo. Drmić zabija za vodstvo Dinama u 27. minuti. Sjajna akcija Dinama. Ljubičić je prebacio obranu Rudeša, Vidović je utrčao i ostavio za Drmića koji gura loptu u prazan gol. Išla je VAR provjera, ali bilo je sve u redu.

U 38. Dinamo vodi 2:0. Opet Ljubičić preko obrane Rudeša daje Vidoviću koji spašava loptu da ne izađe van, te ubacio za Moharamija koji pogađa glavom.

U 48. Drmiž je opet strijelac za 3:0. Odlična akcija u kojoj je Sučić proigrao Drmića koji se sjurio prema golu s igračem na leđima i lijepo pogodio sam kut.

U 53. je 4:0. Golčina Vidovića. Primio je loptu i sjurio se prema 16 metara, zavaljao igrača Rudeša i pogodio pod prečku. A onda i treći zgoditak Drmića. Baturina je prebacio obranu Rudeša za Emrelija koji glavom daje Drmiću a on pogađa mrežu.

U 62. izlaze Drmić, Ljubičić i Baturina, a ulaze Kulenović, Ademi i Halilović. Kod domaćina Mašala mijenja Kovačevića, a Srbljinović ulazi umjesto Vukmanovića.

U 83. Dinamo već pomalo zaspao i Rudeš zabija za 5:1. Ispala je cijela obranam do lopte je došao Mašala i pogodio sam kut.

SASTAVI
RUDEŠ (4-3-3): Kralj – Šehić, Matić, Camara, Tomečak – Vukmanović, Pasariček, Bašić – Kovačević, Pešić, Latković

DINAMO (4-2-3-1): Nevistić – Moharrami, Bernauer, Perić, Mihajličenko – Sučić, Ljubičić – Emreli, Baturina, Vidović – Drmić