SJAJNI DINAMO: U šarenom sastavu potopili Varaždin 5:0

Dinamo je igrao u gostima kod Varaždina susret 25. kola HNL-a.

Nakon mnogo bolje igre Dinamo je poveo već u 7. minuti. Majer je sjajno dao Atiemwenu koji vara ćuvara i zabija za 0:1.

U 16. minuti Dinamo ima već 0:2. Sjajna kontra Dinama, Zelenika je istrčao, Oršić bježi, dodaje Mišiću koji fantastičnim udarcem zakucava sa 16 metara.

U 24, minuti Dinamo ima već tri gola prednosti. Opet brza kontra, Majer nalazi Oršića, koji obilazi golmana i nesebično daje Gavranoviću koji zakucava pod gredu za 0:3. Do kraja poluvremena Dinamo je još mogao povečati vodstvo.

Dinamo je spustio gas u drugom poluvremenu, ali je svejedno nizao prilike. U 54, i 55, minuti na sceni Oršić. Najprije mu daje idealno Majer, Oršić puca, ali Zelenika brani, a potom opet Oršić s 15-ak metar pogađa gredu.

Varaždin pokušava nešto kontrama. Ali, ništa ozbiljno. Dinamo je pak mogao zabiti i nekoliko komada. A onda u 72. fenomenalan udarac i zgoditak Oršića za 0:4. U 78. sjajna akcija Dinama i Oršić zabija za 0:5.

U 86. Majer daje Gavranoviću, on zaobilazi vratara, ali puca pokraj gola. Još jedna velika prilika.

SASTAVI
Varaždin: Zelenika – Urata, Grgec, Čelić, Stolnik, Tkalčić – Herrera, Senić, Postonjski – Boban, Obregon

Dinamo: Livaković – Čabraja, Perić, Lauritsen, Stojanović – Mišić, Franjić – Oršić, Majer, Atiemwen – Gavranović