SJAJNA MLADOST HAJDUKA: U polufinalu su Lige prvaka – oglasio se i Igor Štimac

Juniori Hajduka u polufinalu su nogometne Lige prvaka mladih, jer su u četvrtfinalu bili uspješniji od Borussije Dortmund koju su na njihovom Westfalenu izbacili s ukupnih 10-9 nakon boljeg izvođenja 11-eraca pošto je rezultat nakon 90 minuta bio 1-1 (0-0).

Poveo je Hajduk u 71. minuti golom Mate Antunovića, no samo pet minuta potom Julian Rijkhoff je izjednačio na 1-1 iz kaznenog udarca.

Junak Hajduka ispao je vratar Borna Buljan koji je u devetoj seriji raspucavanja s bijele točke zaustavio udarac Filippa Manea, da bi potom Ante Kavelj bio precizan te odveo Splićane među posljednje četiri momčadi u ovom natjecanju. Do te devete serije svih 16 izvođača, po osam sa svake strane, bilo je iznimno sigurno te nije dalo nikakvu šansu suparničkom čuvaru mreže.

Na Facebooku se oglasio i proslavljeni igrač Hajduka i hrvatski izbornik Igor Štimac:

Bravo dico naša, čestitke na zasluženoj pobjedi!!

Trener Budimir je ovim uspjehom zaslužio puno veći respekt od poruke blefera da se ode negdi “kalit”

Ova dica sa svojim trenerom zaslužuju da im se širom otvore vrata prve momčadi jer imaju hajdučko srce i dišpet, a znanja puno više od preplaćenih bezimenih likova kojima je Hajduk prolazna stanica za nigdje!