SJAJNA IGRA HRVATSKE: U Trnavi nadigrali Slovake i pobijedili sa 4:0!

Hrvatska je nogometna reprezentacija gostovala u Trnavi kod Slovačke u četvrtom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. i pobijedila u velikoj igri.

Naši su odlično počeli, ali je pravu akciju prvo imala Slovačka u 5. minuti.

Hamšik i Lobotka su kombinirali i Lobotka se sjurio prema Livakoviću, ali je Perišić pomogao obrani i spasio.

U 8. minuti prilika za a Hrvatsku! Petković se odlično zagradio, odbijena lopta dolazi do Modrića koji tuče s 20 metara, ali malo preko gola.

Minutu kasnije gađamo gredu. Raspalio je Brozović i velika sreća za Slovake.

Hrvatska igra dobro, a onda u 29. minuti čista prilika za Vidu. Nakon gužve pada lopta pred njega na tri metra, ali Vida puca preko gola.

Dvije minute kasnije nova prilika. Petković je nanizao tri driblinga, izvozao cijelu obranu, ali je pucao u vratara.

U 35. minuti opet greda. Perišić sa 16 metara gađa suprotne rašlje, ali opet greda spašava Slovake.

I onda je došla ta 45. minuta. Nakon brdo šansi Vlašić se izborio za udarac i krasno pogodio niskim udarcem u sami kut za 0:1!

U prvoj minuti drugog poluvremena i 0:2. Perišić je opalio s 20 metara, lopta se odbila od jednog igrača Slovačke i prevarila Dubravku.

U 48. sjajni Livaković. Krasna akcija Slovačke, Mak je tukao iskosa, ali Livaković odlično brani.

U 64. 64′ Mak je opet probio po lijevoj strani i pucao jako iskosa, ali Livaković je siguran.

I onda sjajni Petković, opet majstorija u kaznenom prostoru. Riješio se Škriniera sa svojih pleća, fintom izbacio i drugog igrača i prevario vratara. Majstorski!

Tek što je ušao u 89. minuti zabija Dejan Lovren. Brozović je ubacio, a Lovren glavom pogodio suprotni kut za velikih 4:0.