SENZACIJA U MAKSIMIRU: Neviđena pogreška Livakovića i poraz Dinama od Slavena

U Zagrebu su na startu nove sezone igrali Dinamo i Slaven u prvom kolu Prve HNL,

Dinamo jenastupio u šarenom izdanju. Krznar je odmarao neke igrače. Imao je Dinamo više loptu, ali je u 17. minuti Slaven skoro poveo. Mlinarić se ubacio iza Dinamove obrane, Perić kasni, na ubačaj, ali lopta je bila malo prejaka.

U 24. minuti mnogo sreće za Dinamo, jer Slaven pogađa gredu. Paracki je ubacio, lopta je preletjela sve igrače i od tla se odbila u gredu.

Dinamo se probudio i prebacio igru pred šesnaesterac gostiju. Posjed je čak 75 posto u korist Dinama. I onda Kastrati lijepo ulijeće na dobru loptu Lauritsena, ali pogađa gredu.

U 51. minuti Slaven vodi. Pravi šok. Strašna pogreška Livakovića, neviđena. Marina je ispucao loptu iz svog kaznenog prostora, išao je na loptu Lauritsen, ali pušta Livaković koji je izašao na 35 metara, poskliznuo se i dodao loptu Krstanoviću koji pogađa prazan gol.

Dinamo potom sve čini ne bi li došao do gola. Ali, Slaven se odlično brani. U 63. Ristovski pada u 16 metara, Vidulin sudi kazneni udarac, ali ga nakon prefleda VAR-a poništava.

Dinamo je porom pokušao sve ne bi li se spasio poraza koji je zakuhao Livaković. Ušli su Petković, Menalo, Čop.. I u trenucima ofenzive Dinama kontra Slavena i Bogojević pogađa i 2:0 je za Slaven, prava senzacija.