SENZACIJA: Saudijska Arabija pobijedila Argentinu s velikim Messijem

Veliko iznenađenje na SP-u gdje su dvostruki svjetski prvaci Argentinci poraženi od Saudijske Arabije.

U 10. minuti kazneni udarac za Argentinu, ide provjera VAR-a, ali kazneni ostaje. Messi smireno plasira, a golman je otišao u krivu stranu za 1:0 za Argentinu.

Potom Argentinci zabijaju tri gola, asli sve provjere rekle su da je zaleđe.

Na odmor se otišlo s tim rezultatom a onda šok za Argentince. U samo pet minuta Saudijska Arabija zabija dva zgoditka i preokreće susret.

U 48. Saudijci su šokirali Argentince i izjednačili iz prvog udarca na gol. Alshehrija lijepo probija Romera i silovitim udarcem pogađa dalji kut Martinezovih vraa.

U 53. Saudijska Arabija vodi! Neočekivano Aldawsari je izvrtio više braniča Argenitne na lijevoj strani i desnom nogom zabio prelijep gol.

Igralo se osam minuta sudačke nadoknade, Argentina je sve činila da barem izjednači.

U 94. igrač domaćih Alshahrani je dobio stravičan udarac koljenom od vlasitog golamna. Iznesen je na nosilima.