RUDEŠ PROKOCKAO BODOVE: Vodili, imali igrača više, a onda je s klupe ušao Erceg!

Istra i Rudeš na stadionu Aldo Drosina u Puli igrali su utakmicu 24. kola SuperSport HNL-a.

Već u 6. minuti Rudeš je šokirao domaćine! Ubacio je Ante Ćorić, opta je došla do druge stative i pod gredu ju je spremio Karačić.

U 22. Istra je izjednačila, nakon lijepe akcije i nakon što se Rudeš povukao u obranu. Domaćini su izveli korner, Vuk je gurnuo loptu petom i ona je stigla do Čuića i bivši igrač Hajduka sjajno je zabio za 1:1.

U 44. minuti ostaje Istra s 10 igrača, sudac Zebec je zbog simuliranja pokazao drugi žuti strijelcu Čuiću.

U 65. najveća prilika za Rudeš. Ćorić je sjajno ubacio iz prekida, a Karačić još bolje sve nadskočio i silovito puca, ali Majkić fenomenalno brani gotovo na gol crti.

U 69. po dvije promjene u oba sastava. Tramezzani uvodi Ercega i Maurića umjesto Faga i Petrusenka. Mladina je izvadio Vukmanovića i Doležala, a uveo Latkovića i Topića.

U 78. maestralni potez sjajnog Ercega. Tek što je ušao s klupe
Kadušić mu je odigrao dugu loptu, Pavlović i Mrčela su jako loše reagirali, a Erceg je s par metara iz kuta pogodio za vodstvo Istre 2:1.

Rudeš je sve činio ne bi li izjednačio, ali Istra se obranila.

Sastavi
Istra: Majkić, Koski, Blagojević, Čuić, Ekong, Petrusenko, Vuk, Devetak, Majstorović, Fago, Kadušić

Rudeš: Marković, Mrčela, Ćorić, Grezda, Vukmanović, Mašala, Doležal, Pasariček, Karačić, Šehić, Pavlović