RUDEŠ NALJUTIO DINAMO: Ceh je platila Istra 1961 – majstorije Gavranovića

gavranović

Dinamo je nakon neugodnog iznenađenja koje mu je u Maksimiru priredio Rudeš, s kojim je odigrao neriješeno, ugostio Istru 1961.

Podsjetimo, na utakmici protiv Rudeša Bjelica je izveo momčad od posve nove jedanaestorice. Ovaj put Dinamo je krenuo u sastavu:

Zagorac – Moharrami, Perić, Dilaver, Leovac – Šunjić – Hajrović, Fiolić, Olmo, Oršić – Gavranović

I krenuo je odmah Dinamo u napad i redao prilike, a onda u 13. minuti Hajrović izvodi slobodni udarac s više od 30 metara, nabacuje, a ulijeće Gavranović i zabija svoj prvi zgoditak za Dinamo u novoj sezoni za 1:0.

Dinamo i dalje nižeprilike – imaju ih Olmo, Gavranović, pa opet Gavranović, i onda u 45. minuti 2:0 za Dinamo.

Oršić je iz auta dobnacio gotovo kod kornera, Leovac daje Gavranoviću, on hitro ulazi u kazneni prostor, gura u sredinu do Leovca koji iz blizine zabija za 2:0.

Gavranović nakon odmora, ulazi u veliku formu. Već na početku drugog poluvremena u 47. minuti zabija za 3:0. Hajrović je došao do kaznenog prostora, poslao u sredinu, a Gavranović iz okreta zabija petom!