Rijeka je protiv Salzburga u Austriji igrala prvu utakmicu trećeg pretkola Lige prvaka, a prolaskom protiv Austrijanaca može zaraditi čak 50 milijuna kuna!

Taj bi novac Riječani zaradili čak i da ne uđu u Ligu prvaka, a 6,7 milijuna kuna su zaradili već preskočivši velški News Saints.

Rijeka je nakon bolje igre povela golom Gavranovića, a Austrijanci su odmah u drugom poluvremenu izjednačili preko Hwanga.

U drugom poluvremenu Salzburg je sve činio da dođe do vodstva, bili su bolji od Rijeke i imali dosta prilika.

Manus Dabbur imao je priliku utakmice u 71. minuti, sam pred Slogom, ali nije uspio.

Do kraja je Salzburg napadao, ali je i Rijeka imala priliku iz kontre, i to Župarić u 82. minuti, ali je pucao pokraj gola.

Vešović je s nekoliko driblinga došao do gola i u 90. i mogla je Rijeka i iznenaditi.

PISALI SMO:

MARIO MIHALJEVIĆ: Upoznao sam Matjaža Keka na terenu 1983. – neće mu nauditi Red Bull krila! – čitajte OVDJE.