RIJEKA BOLJA NA ŠUBIĆEVCU: Tri gola Drmića za pobjedu nad Šibenikom 5:3

Šibenik je na Šubićevcu izgubio od Rijeke u 33. kolu HNL-a.

Rijeka je bila bolja momčad i u vodstvo su gosti došli već u 12. minuti. Drmić je proigrao jAmpema, a onda utrčao u sredinu i dočekao povratni centaršut Ampema i zabio za vodstvo.

Šibenik se vraća u 27. Marin je ubacio iz kornera, a najviši je na skoku bio Mesa i glavom pogodio za 1:1.

U 35. Šibenik dolazi u vodstvo. Nakon ubačaja došlo je do gužve u kaznenom prostoru, a najbolje se snašao Grezda i zabio za 2:1.

Veselje domaćina bilo je kratko jer je već u 37. minuti 2:2. U lijepoj akciji pogodio je Pavičić.

U drugom poluvremenu Rijeka dolazi u 50. minuti do 2:3. Išao je ubačaj iz kuta, a Krešić glavom lijepo zabija.

U 70. minuti na sceni je opet Drmić. Vučkić je prebacio obranu Šibenika, a napadač Rijeke zabio je glavom svoj 20. zgoditak

Nisu prošle dvije minute i Drmić postiže svoj treći zgoditak na utakmici. Pogodio je lijepim udarcem s dvadesdetak metara.

U 80. Šibenik nakon ubačaja Marina i pogotka Delića smanjuje na 3:5.