PO MAGLI U ZAPREŠIĆU: Inter i Hajduk miroljubivo – odigrali 1:1

U Zaprešiću su po magli i slaboj vidljivosti svoju utakmicu 18. kola HNL-a odigrali Inter i Hajduk, koji je tražio bodove nakon što je  prošli tjedan doživio težak poraz od Rijeke u Jadranskom derbiju (0:4).

Inter je poveo u 25. minuti. Bio je tzo autogol Stefana Simića. Loptu je dobio Bosec, oštro je ubacio u peterac, a Simić je probao izbaciti, ali je zabio u svoju mrežu.

Hajduk izjednačuje u 41. minuti. Bio je to sjajni zgoditak Eduoka, koji je s 15 metara lijepo prevario svog čuvara, a onda je plasiranim udarcem pogodio sam suprotni kut za 1:1.

Pokušavali su u drugom poluvremenu opasno Eduok i Bradarić, ali je na visini zadatka bio vratar Intera Matković. Uvjeti za igru su bili vrlo loši jer se od magle lopta teško vidjela, a kada je uslijedila mala bakljada sudac je morao prekinuti jer se baš ništa nije vidjelo.

INTER: Matković, Grgić, Soldo, Barić, Mazalović, Bosec, Postonjski, Mlinar, Tsonev, Mamut, Serderov.

Klupa: Frelih, Tatomirović, Nekić, Tchuameni, Savić, Benčić, J. Ljubić

HAJDUK: Ljubić, Bašić, Ismajli, Simić, Čolina, Bradarić, Kalik, Jurić, Eduok, Jradi, Jairo.

Klupa: Matijaš, Jakoliš, Svatok, Beširović, Delić, Blagaić, Vučur, Dolček, Tahiraj, Radić, Teklić