PLAY OFF LIGE PRVAKA: Dinamo ima sjajan remi 1:1 iz Berna!

Oršić i Gavranović

Dinamo je u Bernu igrao prvu utakmicu play-offa Lige prvaka protiv švicarskog prvaka Young Boysa.

I nije počelo dobro za plave, jer već u 2. minuti domaćini su poveli 1:0. Zabio je Kevin Mbabu nakon sjajne akcije s desnog boka. Ubacio mu je Ngameleu s desne strane na pet metara, a on je zakucao pokraj Zagorca.

Dinamo i dalje živi opasno. U 19. minuti Zagorac spašava siguran gol. Benito odlično prodire po lijevoj strani, sjajn ubacuje na sedam metara, Dinamove obrane nema, a Zagorac sjajno skida šut koji je uputio Hoarau.

Dinamo je dobru priliku izradio u 34. minuti, ali Gojak je loše pucao preko gola. I onda sjajna kontra Dinama i zgoditak u 39. minuti.

Theophile je uzeo je loptu, produžio za Hajrovića, a on u kontru gura Oršića koji sam od centra trči prema golu i vara golmana za 1:1..

U drugom poluvremenu domaćini opasno prijete. U 50. minuti Zagorac opet spašava i to dva puta. Pogriješio je Leovac, a Zagorac skida udarac Hoaraua, odbija i opet skida udarac koji šalje Mbabuu.

hajrović

A onda kontrama kreće sjajno Dinamo. Najprije u 57. Hajrović opasno puca a Von Ballmoss jedva brani. Onda u 60. opet kontra Dinama, a Hajrović lomi svog čuvara i sjajno puca i trese suprotnu vratnicu. Velika šteta! Minutu kasnije opet Dinamo sjajno prijeti. Lopta je došla do Oršića na 18 metara, koji sjajno tuče prema suprotnom kutu, ali golman sjajno brani.

U 74. 74′ Mario za Marija. Gavranović izlazi, u igru ulazi Budimir. Nekoliko napada domaćina, ali Dinamo ima i sreće.

U 77. minuti 77′ Hajrović ruši Benita na 20 metara od vrata Zagorca. Sulejmani je ubacio, ali srećom Sanogo je tukao preko gola.