PALA I MAKEDONIJA: Hrvatska do pobjede na krilima sjajnog Šege

Hrvatska je protiv Makedonije igrala treću vrlo važnu utakmicu skupine B Svjetskog prvenstva u Njemačkoj i Danskoj.

Važna utakmica za prolaz, ali i za prenošenje bodova u drugi krug natjecanja.

U prvom poluvremenu naši su bili nadmoćni i neprestano vodili s nekoliko zgoditaka prednosti. Sjajan je bio i vratar Šego, koji je u drugom poluvremenu postigao i zgoditak, onako s gola na gol.

No, to kao da je razljutilo Makedonce pa su u jednom trenutku došli i na samo tri zgoditka razlike. Ali, Šego je opet na visini zadatka i kada bi se razlika mogla smanjiti, on opet brani.

U 44. minuti jubilarna 10. obrana Marina Šege! Držimo opet 4 i 5 zgoditaka razlike. A sedam minuta prije kraja dižemo na 26-20. Mandić je ukrao loptu i zabio na prazan gol! Hrvatska je pobjegla na velikih plus šest!

Do kraja Hrvatska se i dalje diže, postiže zgoditak i debitant Vida. I na kraju je 31-22 za Hrvatsku!