OSIJEK DOBIO RIJEKU: Prvak odlazi poražen 1-0, a o kaznenom udarcu bit će još priče

nk osijek

Prvak Rijeka gostovala je na vrućem terenu u Osijeku protiv momčadi koja je prošlog tjedna u kvalifikacijama za Europa ligu izbacila bivšeg prvaka Europe.

I pokazalo se kako će se teško nositi bodovi iz Osijeka.

Igrači Osijeka krenuli su od prve minute. A onda nakon jednog kornera u 17. minuti sudac Fran Jović pokazuje jedanesterac za Osijek.

Bio je blizu i čini se kako je vidio prekršaj Eleza. Gostujući su igrači prosvjedovali, ali Borna Barišić pogađa za 1-0, a Elez dobiva žuti karton.

U 35. minuti bilježimo isključenje riječkog igrača vešovića, koji je bez potrebe nakon što je već imao žuti, lovio jednu loptu rukom.

Osijek sada još više napada i ima nekoliko prilika. u 63. Lopaj je pucao u golmana iz blizine, odbijanac Ejupi je glavom pucao u stativu, a Bočkaj novi odbijanac poslao preko gola!

U 79.minuti dvije velike prilike za Osijek!  Grezda najprije iz blizine gađa vanjski dio mreže, a minutu kasnije Pušić je sjajno pucao, a Sluga obranio.

Osijek: Malenica – Lesjak, Barišić, Mioč, Lopa – Bočkaj, Škorić, Mudražija – Grezda, Šorša, Ejupi

Rijeka: Sluga – Zuta, Župarić, Elez, Vešović – Bradarić, Kvržić, Mišić, Gorgon – Gavranović, Heber