NAKON KIKSA SA SHKUPIJEM: Ne bih rekao da je ovo velika blamaža – kaže Čačić

Velikim kiksom Dinamo je otvorio europsko ljeto. U prvoj utakmici 2.pretkola Lige prvaka na svom je Maksimiru zagrebački sastav samo remizirao s prvakom Sjeverne Makedonije Shkupijem 2:2.

Gosti su vodili 1:0, Dinamo se do poluvremena vratio golom kapetana Ademija, čak u nastavku i poveo pred kraj lijepim golom Petkovića, ali u 89.minuti zaplivao je Domagoj Livaković i Shkupi u Skoplje odnosi sjajnih 2:2.

Dinamov trener Ante Čačić svjestan je loše igre hrvatskih prvaka, ali uvjeren je da ništa nije izgubljeno.

“Ne bih rekao da je ovo velika blamaža. Momčad je htjela, neke smo stvari dobro napravili, ali nažalost i neke loše. Sve u svemu ne mogu biti zadovoljan jer nije ovo rezultat koji sam očekivao, ali optimist sam pred uzvrat u Skoplju”, riječi su Dinamovog trenera Ante Čačića.

Srećom za Dinamo, više nema pravila gola u gostima, ali svakako će Zagrepčani morati pobijediti u Skoplju idući tjedan kako bi išli u 3. pretkolo. A tamo će ih, kako sada stvari stoje čekati stari znanac – bugarski Ludogorec koji je u prvom meču doma s 3:0 pobijedio irski Shamrock.