LOKOMOTIVA DRUGA: Hajduk vodio 0:2, ali je izgubio s 3:2 u 97. minuti!

Važnu utakmicu igrali su u 30. kolu Prve HNL u Zagrebu Lokomotiva i Hajduk u borbi za drugo mjesto.

Lokomotiva je primila rano zgiditak već u 3. minuti, Zabio je Caktaš s nekih desetak metara, tako da vratar Grbić nije baš ništa mogao. Bio je to hladni tuš za Lokomotivu.

I kad se činilo da je Lokomotiva uspostavila ravnotežu, srušen je Jair u 36. minuti. Iz kaznenog udarca zabija Caktaš za 0:2.

Tuci pogađa rašlje za 1:2

Lokomotiva se vraća u utakmicu u 45. minuti. Zabio je Denis Kolinger nakon ubačaja Tolića.

U 66. prava golčina Tucija za 2:2. Sa 16 metara pogađa rašlje. Lokomotiva potom ide na sve ili ništa i niže prilike, želi pobjedu, ali lopta neće u gol. U 91. minuti Hajduk izbacuje loptu sa same crte.

Igra se sudaška nadoknada, a Lokomotiva je stalno pred golom Hajduka. I to se isplatilo. Kolinger u nadoknadi u 97. minuti zabija za 3:2 i drugo mjesto.