LIGA PRVAKA: Dinamo pao na San Siru – Milan pobijedio 3:1

Dinamo je gostovao na San Siru kod Milana. Susret talijanskog i hrvatskog prvaka igra se u sklopu 2. kola skupine E Lige prvaka.

Nakon početne inicijative Milana Dinamo je primirio utakmicu i do 20. minute-

A onda prilika za Milan. Ljubičić bez veze na polovici Milana gubi loptu, uzeo mu je Diaz, koji je dugom loptom poslužio Leaa.

Sve je spasio Moharrami koji se vratio u u zadnji trenutak je spriječio napadača Milana da puca prema Livakoviću.

U 28. prilika za Dinamo. Oršić je dao za Moharramija koji vara čuvara i lijepo puca, ali vratar brani.

U 33. Leao  u prilici, ali loše puca. U 35 lijepo puca Oršić ali pokraj gola.

Penal za Milan. Lopta je za Leaa, Šutalo ga je neoprezno i srušio. Sudac je odmah pokazao na bijelu točku, a onda je išla provjera VAR-a. Ipak penal. Giroud je zabio.

Milan je poveo 2:0 odmah u prvom napadu drugog poluvremena. Leao je munjevito prošao po lijevoj strani, ubacio je u sredinu, a tamo je bio nečuvan Saelemaekers koji glavom zabija.

U 56. sjajna akcija Dinama, Petković je između trojice odlično pronašao Oršića koji zabija za 2:1.

Dinamo išao po izjednačenje i primio treći gol. Igrala se 77. minuta kad se Pobega sjajno ubacio i naletio na loptu Hernandeza ubačenu na 10, 11 metara. Zakucao je loptu pod gredu.